اسک پراکسیما

بسمه تعالی

مدیریت محترم

باسلام:
احترمآ پیرو تجهیز مراکز آموزشی با دستگاههای ویدئو پروژکتور شرکت آوا نما(سهامی خاص) نماینده رسمی فروش ویدئو پروژکتورهایASK PROXIMA در ایران آمادگی خود را جهت تجهیز آن مجموعه محترم اعلام و پیشنهادات فنی و قیمتی خود را به شرح ذیل ارائه می دهد.
در این راستا انتخاب ویدئو پروژکتورASK PROXIMA به دلیل داشتن تکنولوژهای برتر و قیمت مناسب و ویزه مراکز آموزشی ایران استقبال بی نظیری از دستگاههای فوق به عمل آمده است.
حال امید است با ارائه مشخصات فنی و اطلاعات کارشناسی بتوانیم فناوری روز دنیا را با قیمت مناسب در اختیار مراکز آموزشی قرار دهیم.
دستگاههای ویدئو پروژکتورASK PROXIMA سری C-2227 با قدرت روشنایی 2600 انسی لومنس با نسبت کنتراست بسیار بالا 3000:1 به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر اینکه دارای ویژگی های خاصی باشند از بکارگیری لامپ PHILIPS با قدرت 230W و تکنولوژی ساخت USHIO با عمر لامپ بسیار بالا 5000 ساعت و مصرف برق کمتر و در نتیجه هزینه نگهداری از آنها کاهش یافته است.
این پروژکتورها نه تنها ظاهری زیبا دارند بلکه دارای ورودی تصویر HDMI می باشند که کاربری آسان با دستگاه را با کیفیت بسیار بالای تصویری مهیا میسازند ،که در نتیجه برای مدارس و مراکز آموزشی بسیار مناسب می باشند.
با توجه به خریداری آن مجموعه محترم نسبت به تعداد و شرایط پرداخت این شرکت حاضر به ارئه قیمتهای ویژه مراکز آموزشی به حضورتان اعلام می گردد.
در خاتمه با توجه به استانداردهای در نظر گرفته شده و نهایت آسودگی خاطر مراکز آموزشی محترم این شرکت دستگاههای فوق را برای اولین بار در ایران به مدت یکسال کامل گارانتی دستگاه و ده سال خدمات پس از فروش خود را اعلام می دارد.
موجب امتنان و افتخار کارشناسان این شرکت می باشد تا راهنمایی های لازم و مشاوره تخصصی در زمینه تجهیزات مورد نیاز شما را در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 577 88800 تماس حاصل فرمائید.

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت تجهیز آوا نما ( سهامی خاص )
نماینده انحصاری ویدئو پروژکتورهای ASK PROXIMA در ایران

123 

5 35 گستون - اسک پرو - سونی - هارمان پرو: شرکت تجهیز آوا نما در زمینه طراحی و تجهیز سالن های آمفی تئاتر و کنفرانس ، تجهیزات صوت و تصویر حرفه ای و کمک آموزشی و سیستم های ویدئو کنفرانس و انتقال تصویر فعالیت می کند

Google
Find us on Google+